![Δημοτική Αναγέννηση Δημοτική Αναγέννηση](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/logo_dimotiki_anagennisi.jpg?resize=200%2C150)
Με την πρωτοβουλία μας “Η γνώμη σας μετράει”, θέλουμε μέσα από συμμετοχικές διαδικασίες να δώσουμε την δυνατότητα στον κάθε πολίτη που ενδιαφέρεται για τον τόπο του να εκφραστεί.
Πρόκειται μάλιστα στις επόμενες ημέρες να δοθεί η δυνατότητα, σε όσους και όσες δεν έχουν πρόσβαση ή εξοικείωση με το Internet, να εκφράσουν γραπτά (και φυσικά ανώνυμα) τις απόψεις τους, με την παρουσία μας σε δημοτικές ή δημόσιες υπηρεσίες, αλλά και σε άλλους δημόσιους χώρους.
Πιστεύουμε, ότι όλοι μαζί μπορούμε να κάνουμε τον τόπο μας καλύτερο και σε αυτό Η ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ ΜΕΤΡΑΕΙ.
Σχετικοί Δικτυακοί Τόποι
Δημοτική Αναγέννηση