![Πανελλήνιο Σοσιαλιστικό Κίνημα ο ήλιος του Πα.Σο.Κ.](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/logo_pasok3.jpg?resize=200%2C133)
Σύμφωνα με πληροφορίες μας, για την ώρα σχεδιάζεται να πραγματοποιηθεί σφυγμομέτρηση, ανάμεσα στους: Νίκο Καστρινάκη, Πανίκο Καρατσή, Σπύρο Μασσάρο, Γιάννη Κουνενό και Σούλα Ανδρουλάκη.
Ίσως, βέβαια η απόφαση των κεντρικών του κόμματος να θέλει να μετρήσει και τη δύναμη του νυν δημάρχου. Όπως και να ‘χει το πράγμα, η αίσθηση που εισπράττουμε πλέον από τον κόσμο είναι ότι δεν περνούν οι κομματικές γραμμές, ειδικά τώρα, μετά όσα συμβαίνουν γύρω μας, όποια αλχημεία και αν χρησιμοποιηθεί. {jcomments on}
Όπερ έδει δείξαι……
Διαβάστε επίσης:
Περί υποψηφίου δημάρχου Αγίου Νικολάου και άλλα όμορφα