Η είδηση εσωτερικά στο κόμμα και στον συνδυασμό υπήρχε εδώ και ώρες και για το λόγο αυτό έγιναν και γίνονται ζυμώσεις για άλλον επικεφαλής, κάτι που μέχρι στιγμής δεν βγαίνει. Κατά τα άλλα επανέρχεται το σενάριο που θέλει τον Νίκο Καστρινάκη, υποψήφιο αντιπεριφερειάρχη για το Λασίθι, στο συνδυασμό Αρναουτάκη. Βέβαια υπάρχουν φήμες για την ίδια θέση για τον δήμαρχο Ιεράπετρας Μανώλη Μαστοράκη….
Ο κ. Καστρινάκης μας είπε ότι ίσως δώσει επίσημη δήλωση στη δημοσιότητα, ίσως όμως και όχι.
{jcomments on}