![Η ιστοσελίδα Η ιστοσελίδα](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/mastorakis_gerapitritiki_istoselida.jpg?resize=200%2C150)
Επίσης επιλεγμένα κείμενα από τον Τύπο, επιστολές, φωτογραφικό υλικό και, βέβαια, τα ανακοινώσιμα ονόματα τελεχών του Συνδυασμού με βιογραφικά στοιχεία και φωτογραφίες τους.
Είναι δυνατή η άμεση επικοινωνία (με e-mail) του κάθε Πολίτη, από τον οποίο ζητείται η αποστολή απόψεων και προτάσεων, καθώς και η συμμετοχή του σε πρόχειρες διαδοχικές δημοσκοπήσεις που έχουν σχέση με τον προεκλογικό αγώνα και τα δημοτικά μας πράγματα.
Υπάρχει επίσης η δυνατότητα άμεσης σύνδεσης (link) με άλλες χρήσιμες ιστοσελίδες (Ευρωκοινοβουλίου, Περιφέρειας, Νμαρχίας, Δήμων, Τοπικών Ραδιοφωνικών Σταθμών, πρόγνωσης καιρού, τηλεφωνικού καταλόγου, κωδικών ταχυδρομείου, κ.λ.π.
Στην αρχική σελίδα περιέχεται καλωσόρισμα του υποψήφιου Δημάρχου, με σύντομο μήνυμα προς τους «ταξιδιώτες» του κυβερνοχώρου. Υπεύθυνος για την υλοποίηση αυτής της ιδέας και τη διαχείριση της ιστοσελίδας, όντας ειδικευμένος, είναι ο καθηγητής Γιάννης Γερογιαννάκης, που μετέχει και στο κεντρικό ψηφοδέλτιο του Συνδυασμού.
Η διεύθυνση της ιστοσελίδας είναι: www.ier-enotita.gr/
και η ηλεκτρονική διεύθυνση (e-mail) του Συνδυασμού: info@ier-enotita.gr
ΓΕΡΑΠΕΤΡΙΤΙΚΗ ENOTHTA
Υποψήφιος Δήμαρχος:
Μανώλης Ι. Μαστοράκης