![Φωτογραφία από τη συνάντηση Φωτογραφία από τη συνάντηση](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/tsoukakis_aretousa.jpg?resize=200%2C150)
Εκεί φιλοξενούνται 15 άτομα, που τους παρέχονται, πλήρη ξενοδοχειακή κάλυψη, ιατρική και νοσηλευτική φροντίδα. Ο κ. Τσουκάκης συνεχάρη το προσωπικό του οικοτροφείου για τις προσπάθειες που καταβάλλει ώστε να εξασφαλίσει υψηλής ποιότητας υπηρεσίες στους φιλοξενούμενους και τους διαβεβαίωσε ότι θα βοηθήσει όπου και με όποια μέσα είναι δυνατόν.
Επίσης ως δημοτική αρχή, η Δημοτική Αναγέννηση, όπως είπε, στοχεύει στην νθάρρυνση και στήριξη αλλά και τη συμμετοχή σε δράσεις και πρωτοβουλίες που θα στοχεύουν στην ευρύτερη αποδοχή και ένταξη των τροφίμων στο κοινωνικό γίγνεσθαι της πόλης καθώς και στην εξασφάλιση όρων που θα βοηθούν τα άτομα με τέτοια προβλήματα να περάσουν σύντομα στο επόμενο τάδιο της αποασυλοποίησης, με διαμονή στον ξενώνα του προγράμματος.