![Καζαμία, Καλλιντέρης, Θραψανιώτης, Μπαλοθιάρης, Ψαρουδάκης,](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/IMG_20150909_132442.jpg?resize=640%2C481)
Στην αίθουσα εκδηλώσεων του εμποροβιομηχανικού επιμελητηρίου Λασιθίου στον Άγιο Νικόλαο, παρουσιάστηκε το μεσημέρι της Τετάρτης (9/9), το ψηφοδέλτιο με το οποίο διεκδικεί τη ψήφο των Λασιθιωτών ο Συνασπισμός της Ριζοσπαστικής Αριστεράς.
Οι τέσσερις υποψήφιοι βουλευτές είναι: Μανώλης Θραψανιώτης, Κωστής Μπαλοθιάρης, Ειρήνη Καζαμία και Δημήτρης Ψαρουδάκης.
Είχε προηγηθεί συνάντηση των υποψηφίων με το διοικητικό συμβούλιο του Επιμελητηρίου Λασιθίου.