Βράβευση μαθητώνΜε νιάτα, ομορφιά, τραγούδια και πολύ χορό γέμισε σήμερα το πρωί (14.4) το κινηματοθέατρο Ρεξ στον ¶γιο Νικόλαο όπου πραγματοποιήθηκε η βράβευση των αριστευσάντων μαθητών Α’ , Β’ και Γ΄ τάξεων των Γυμνασίων από το νομό Λασιθίου. Ως επιβράβευση για την επίδοση τους ο κάθε αριστούχος  μαθητής παρέλαβε έναν ηλεκτρονικό υπολογιστη που εστάλη από το Υπουργείο Εθνικής Παιδείας και Θρησκευμάτων.
 
Αναλυτικά τα ονόματα
 
1. Γυμνάσιο Τζερμιάδων
 
Τάξη Α΄
Χατζάκη Μαρία με γενικό βαθμό 18 και 8/11
Τάξη Β΄
Δερμιτζάκη Κωνσταντίνα με γενικό βαθμό 19 και 10/11
Ζερβάκη Καλλιόπη με γενικό βαθμό 19 και 10/11
Φαρσαρη Σοφία με γενικό βαθμό 19 και 10/11
Τάξη Γ΄
Αθανασάκη Ιωάννη με γενικό βαθμό 19 και 4/12
 
2. Γυμνάσιο Νεαπόλεως
 
Τάξη Α΄
Εμμανουέλα Φουσκη με γενικό βαθμό 19 και 11/13
Τάξη Β΄
Ελένη Μεθυμάκη με γενικό βαθμό 19 και 12/13
Τάξη Γ΄
Ευάγγελος Αρακαδάκης με γενικό βαθμό 19 και 6/13
 
3. 1ο Γυμνάσιο
 
Τάξη Α΄
Δήμητρα Αλέξη με γενικό βαθμό 19 και 12/13
Κωνσταντίνος Πάγκαλος με γενικό βαθμό 19 και 12/13
Τάξη Β΄
μμανουήλ Κουλουγουσίδης με γενικό βαθμό 20
Βασιλική Μαυρικάκη με γενικό βαθμό 20
Καλλιόπη Μελά με γενικό βαθμό 20
Τάξη Γ΄
Ιωάννα Παπαδάκη με γενικό βαθμό 20
 
4. 2ο Γυμνάσιο
 
Τάξη Α΄
Εμμανουήλ Αλέξης με γενικό βαθμό 20
Τάξη Β΄
Ειρήνη Λάμπα με γενικό βαθμό 20
Βασίλειος Τσιολάκης με γενικό βαθμό 20
Τάξη Γ΄
Μιχαήλ Κλώντζας με γενικό βαθμό 19και 12/13
 
 5. 1ο Γυμνάσιο Κριτσάς
 
Τξη Α΄
Ζαχαρένια Ταμπακάκη με γενικό βαθμό 19 και 11/13
Τάξη Β΄
Εμμανουήλ Γεώργιος Επιτροπάκης με γενικό βαθμό 19 και 9/13
Τάξη Γ΄
Σοφία Σκουλικάρη με γενικό βαθό 19και 10/13
 
6. 1ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας
 
Τάξη Α΄
Μαριάννα Λιανάκη με γενικό βαθμό 19 και 9/13
Τάξη Β΄
Εμμανουήλ Βασαρμίδης με γενικό βαθμό 20
Τάξη Γ΄
Πετρούλα Αντωνού με γενικό βαθμό 20
Γεώργιος Πατεράκης με γενικό βαθμό 20
 
7. 2ο Γυμνάσιο Ιεράπετας
 
Τάξη Α΄
Γεώργιος Πατεράκης με γενικό βαθμό 19 και 12/13
Τάξη Β΄
Εμμανουήλ Καροφυλάκης με γενικό βαθμό 20
Τάξη Γ΄
 Αικατερίνη Μανουσάκη με γενικό βαθμό 19 και 11/13
 
8. 3ο Γυμνάσιο Ιεράπετρας
 
Τάξη Α΄
Εμμανουήλ Καββουσάνος με γενικό βαθμό 20
Κλειώ Τζαρή με γενικό βαθμό 20
Τάξη Β΄
Μαρία – Χριστίνα Σαρικλάκη με γενικό βαθμό 20
Τάξη Γ΄
Αιμιλία Μολυμπάκη με γενικό βαθμό 20
 
9. Γυμνάσιο Κουτσουρά
 
Τάξη Α΄
Καλλιρρόη Χατζάκη με γενικό βαθμό 19 και 12/13
Τάξη Β΄
Χαράλαμπος Παπαδάκης με γενικό βαθμό 19 και 6/13
Τάξη Γ΄
Μαρία Παπαντώνη με γενικό βαθμό 19 και 12/13
Μ. Χατζάκη με γενικό βαθμό 19 και 12/13
 
 
10. 1ο Γυμνάσιο Σητείας
 
Τάξη Α΄
Μυρτώ Πλεξουσάκη με γενικό βαθμό 19 και 9/12
Τάξη Β΄
Στυλιανή Αλεξανδρή με γενικό βαθμό 19 και 7/12
Τάξη Γ΄
Φρύνη Κωσταρά με γενικό βαθμό 20
 
12. 2ο Γυμνάσιο Σητείας
 
 Τάξη Α΄
Σταύρος Σπυριδάκης με γενικό βαθμό 19 και 7/12
Τάξη Β΄
Παναγιώτης Πλακαντωνάκης με γενικό βαθμό 19 και 9/12
Τάξη Γ΄
Παναγιώτης Πλακαντωνάκης με γενικό βαθμό 20
 
13. Γυμνάσιο Τουρλωτής
 
Τάξη Α΄
Μαρία Κουκουράκη με γενικό βαθμό 18 και 9/11
Τάξη Β΄
Ναταλία Σπυριδάκη με γενικό βαθμό 19 και 6/12
Τάξη Γ΄
Μαρία Μαστοράκη με γενικό βαθμό 19 και 1/13
 
14. Γυμνάσιο Χανδράς
 
Τάξη Α΄
Φαίδρα Καζαναράκη με γενικό βαθμό 19 και 1/12
Τάξη Β΄
 Ηλιάνα Παπαθανασάκη με γενικό βαθμό 19 και 8/12
Τάξη Γ΄
Μαρία Μαζωνάκη με γενικό βαθμό 16 και 9/12
 
15. Γυμνάσιο Παλαίκαστρου
 
Τάξη Α΄
Ειρήνη Τσιμητάκη με γενικό βαθμό 19 και 4/12
Τάξη Β΄
Εμμανουέλα Κουνελάκη με γενικό βαθμό 18 και 2/12
Τάξη Γ΄
Ειρήνη Φωτεινάκη με γενικό βαθμό 19 και 8/13

Facebook Comments
Print Friendly, PDF & Email

Από manos

Αρέσει σε %d bloggers: