![έκθεση Φωτογραφίας και αφήγησης Φωτοιστορίας](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/284496704_1468749186968503_4841531809737615800_n.jpg?resize=579%2C800&ssl=1)
Η εικαστικός εκπαιδευτικός Ντιάνα Ζερβάκη με την τάξη Γ2, ολοκληρώνοντας το 9-μηνο εκπαιδευτικό πρόγραμμα ‘’Φτιάξε μία Φωτοιστορία΄΄, του Κινηματογραφικού Φεστιβάλ Χανίων, υλοποιούν έκθεση Φωτογραφίας και αφήγησης Φωτοιστορίας, η οποία θα πραγματοποιηθεί στην Πινακοθήκη του Δήμου Αγίου Νικολάου, από τις 2 έως τις 4 Ιουνίου 2022.
Η έκθεση θα λειτουργήσει την Πέμπτη 2 Ιουνίου 18.30-20.30 (ημέρα εγκαινίων), Παρασκευή 10.00-13.00 και Σάββατο 10.30-13.30.
Την Παρασκευή 3 Ιουνίου θα παραμείνει ανοιχτή το πρωί, ώστε να την επισκεφθούν οι τάξεις του σχολείου που επιθυμούν.