Μια μοναδική μουσική βραδιά είχαν την τύχη να γευτούν όσοι πήγαν το βράδυ του Σαββάτου στη Μίλατο, ή όσοι βρέθηκαν εκεί και λόγω άλλου λόγου. Τη συναυλία του Χρήστου Λεοντή με την οποία συμπληρώνει 60 χρόνια στα μουσικά πράγματα της χώρας, γεγονός που συνδυάστηκε με τη συμπλήρωση 200 χρόνων από την έξοδο και σφαγή στο … Συνεχίστε να διαβάζετε το 60 χρόνια μουσικής προσφοράς του Χρήστου Λεοντή, 200 χρόνια από το ολοκαύτωμα του Σπηλαίου της Μιλάτου!.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί