![ένα μοναδικό μουσικό ταξίδι με την Έλενα Ξυδιά στα νερά της Λίμνης του Αγίου Νικολάου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/ELENA-A4-01.jpg?resize=640%2C905&ssl=1)
Υπό το φως των αστεριών, στα γαλήνια νερά της Λίμνης του Αγίου Νικολάου, η πιανίστρια Έλενα Ξυδιά, μας καλεί την Τετάρτη 24 Ιουλίου 2024 στις 9:00 μ. μ, για ν΄ απολαύσουμε ένα μοναδικό μουσικό ταξίδι με οδηγό τα έργα διάσημων Ελλήνων και ξένων συνθετών .
Η βραβευμένη πιανίστρια «πλέοντας» πάνω στα νερά της λίμνης θα προσφέρει στο κοινό, ένα μοναδικό μουσικό ταξίδι – μια μαγευτική βραδιά και μια αξέχαστη μουσική εμπειρία.