![Όλοι άνθρωποι, όλοι στο μηδέν, έκθεση φωτογραφίας της Γεωργίας Πολυχρονάκη](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/Polychronaki_photos.jpg?resize=541%2C800&ssl=1)
Υπάρχουν φορές που θες να τρέξεις, να γελάσεις, να φωνάξεις, να αγκαλιάσεις… Άνθρωπος είσαι! Και όλοι οι άνθρωποι τούτου του κόσμου ονειρεύονται φίλε, ναι ονειρεύονται όπως ονειρεύεσαι και εσύ , επιζητούν και επιδιώκουν και και και και χίλια δυο ακόμη όπως ο καθένας μας ξέρει. Γεννιέσαι και πεθαίνεις! Και αυτός ο κύκλος είναι τόσο ωραίος φίλε! Όλοι συνοδοιπόροι!!! Μια έκθεση φωτογραφίας που αποτυπώνει Τον κύκλο της ζωής μέσα από το φακό της Νεαπολιτίσσας Γεωργίας Πολυχρονάκη.
Η έκθεση φωτογραφίας της Γεωργίας Πολυχρονάκη, ανοίγει τη Δευτέρα (20/7), 19:30 στο Σκουλίκι, στην οδό Πολυτεχνείου. Η έκθεση θα βρίσκεται εκεί έως τις 5 Αυγούστου, στο πατάρι του καταστήματος.