![δευτέρα 8 Ιουνίου 2015, λίμνη Αγ. Νικολάου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/afisa-ethelontismo-01.jpg?resize=487%2C720)
Το 2ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου, διοργανώνει εκδήλωση για τον εθελοντισμό σε συνεργασία με φορείς της πόλης την Δευτέρα 8 Ιουνίου στις 7 το βράδυ στο θεατράκι της Λίμνης. Συνδιοργάνωση Π.Α.Ο.Δ.Α.Ν.. Να είστε όλοι εκεί!
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Το 2ο Δημοτικό Σχολείο Αγίου Νικολάου, διοργανώνει εκδήλωση για τον εθελοντισμό σε συνεργασία με φορείς της πόλης την Δευτέρα 8 Ιουνίου στις 7 το βράδυ στο θεατράκι της Λίμνης. Συνδιοργάνωση Π.Α.Ο.Δ.Α.Ν.. Να είστε όλοι εκεί!