![Έκθεση ζωγραφικής Μικρασιατών](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/3-13.9.2015-Έκθεση-ζωγραφικής-Μικρασιατών-Αφίσα-3.jpg?resize=510%2C720)
Εικαστική έκθεση – Συμμετέχουν με έργα τους αλφαβητικά: Βουλγαρέλη Μαρία, Γραμμέλης Θανάσης, Κουτελιέρη Στάσα, Λασιθιωτάκη Μαρία, Λουκέρη Αναστασία, Μαυροφόρου Μαρία, Μουστάκη Κούλα, Τρεβιζάκη Ανθή, Τσανικλίδου Σοφία, Τσιχλή-Βελονάκη Ελένη, Χριστινάκη Μαρία
Σύλλογος Μικρασιατών και Ποντίων Μεραμβέλου
Εγκαίνια Πέμπτη 3 Σεπτεμβρίου 2015, Ώρα 20.30
Δημοτική Πινακοθήκη Αγίου Νικολάου / Ώρες Λειτουργίας 10.00 – 14.00 & 18.00 – 22.00 / Είσοδος: Ελεύθερη