![το σβουράκι επί το έργον σβήνοντας τις βλακείες ....](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/IMG_5258.jpg?resize=640%2C478)
….. κακιά σκουριά δεν πιάνει ! Ακόμα και αν η σκουριά έχει τη μορφή του πολιτικού συνθήματος που υπογράφει η ΑΝΤΑΡΣΥΑ. Αλλά το ερώτημα παραμένει: Ποιος ανιστόρητος γράφει συνθήματα στο μνημείο των πεσόντων;
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
….. κακιά σκουριά δεν πιάνει ! Ακόμα και αν η σκουριά έχει τη μορφή του πολιτικού συνθήματος που υπογράφει η ΑΝΤΑΡΣΥΑ. Αλλά το ερώτημα παραμένει: Ποιος ανιστόρητος γράφει συνθήματα στο μνημείο των πεσόντων;