Απάντηση του συνδυασμού «στην Πράξη», στον κ. Λουκαράκη
Ο αναχωρητής, πρώην δήμαρχος Γιάννης Λουκαράκης, αποφάσισε μετά από 15 χρόνια πλήρους αφωνίας, να εγκαταλείψει την αφάνεια και να επιστρέψει στο δημοτικό προσκήνιο, ασκώντας όψιμη κριτική στα πεπραγμένα της απερχόμενης δημοτικής αρχής. Η κριτική από έναν δημότη που ζει και βιώνει τα προβλήματα της καθημερινότητας, με τα οποία η δημοτική αρχή είναι αντιμέτωπη και πασχίζει … Συνεχίστε να διαβάζετε το Απάντηση του συνδυασμού «στην Πράξη», στον κ. Λουκαράκη.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί