![Στύλος του ΔΕΔΔΗΕ πάνω στον δρόμο](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/received_160050066897145.jpeg?resize=600%2C800&ssl=1)
Το σημείο αυτό που βλέπετε στη φωτογραφία είναι ο δρόμος από Κατσίκια προς περιφερειακό της Ελούντας. Ο στύλος ρεύματος του ΔΕΔΔΗΕ βρίσκεται πάνω στο δρόμο.
Τι και αν αντικαταστάθηκε αυτές τις μέρες…….Παρά τα πολλά διαβήματα πολιτών κατοίκων της περιοχής προς τον διευθυντή του ΔΕΔΔΗΕ, να μετακινηθεί ο στύλος μισό μέτρο πιο μέσα……..κανένα αποτέλεσμα.
Οπότε, στο σημείο εκείνο που δεν χωρούν δυο αυτοκίνητα, κινδυνεύει να πέσει κανείς πάνω του, ειδικά τη νύχτα.
Πόσο δύσκολο ήταν η ελαφρά μετατόπιση του αφού έτσι κι αλλιώς αντικαταστάθηκε με καινούργιο;;;;;