![Ενιαίος Αγροτικός Σύλλογος Ιεράπετρας, εκλογές](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/A280031-1.jpg?resize=640%2C291&ssl=1)
Υπενθυμίζουμε στους αγρότες της ευρύτερης περιοχής Ιεράπετρας και Μακρύ Γιαλού ότι την ερχόμενη Κυριακή 17 Σεπτεμβρίου 2013 θα διεξαχθούν η εκλογές για την ανάδειξη Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου μας.
Η ψηφοφορία θα πραγματοποιηθεί στην αίθουσα Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας, 9:00 – 18:00.
Προκαλούνται όλοι οι αγρότες (εν ενεργεία και συνταξιούχοι) που επιθυμούν να δηλώσουν υποψηφιότητα για το ΔΣ, να καταθέσουν την αίτηση τους έως την Παρασκευή 15 Σεπτεμβρίου 2023 στις 12:00.
Εκ του Δ.Σ.
Ο Πρόεδρος Ο Γεν. Γραμματέας
Γαϊτάνης Ιωάννης Βιαννιτάκης Μιχαήλ