![Εορταστική πεζοπορία στη περιοχή Καλού Χωριού](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/KaloChorio.jpg?resize=640%2C302&ssl=1)
Την τελευταία Κυριακή της χρονιάς αποχαιρετάμε τον παλιό χρόνο με μια σύντομη κι εύκολη, ανοικτή σε όλους τους φίλους μας, εορταστική πεζοπορία στο μονοπάτι Καλού Χωριού – Πρίνας μέσα στο πευκόδασος. Πάρτε μαζί τα παιδιά σας, τα σκυλιά σας, το σκούφο του Άη-Βασίλη, τα τρίγωνα για τα κάλαντα κι ό,τι μελομακάρουνο σας έμεινε, μα πάνω απ’ όλα την καλή σας διάθεση κι ελάτε ν’ ανταλλάξουμε ευχές κοντά στη φύση!
ΑΝΑΧΩΡΗΣΗ: από Άγιο Νικόλαο (Κ. Καραμανλή 23, S/M ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ), την Κυριακή το πρωί στις 9:00. Όσοι έρθουν από αλλού ραντεβού στον Πύργο Καλού Χωριού στις 9:10.
ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΠΕΖΟΠΟΡΙΑΣ: περίπου 2,5 ώρες
ΑΠΟΣΤΑΣΗ: περίπου 6 χιλιόμετρα
ΒΑΘΜΟΣ ΔΥΣΚΟΛΙΑΣ: 1
ΑΡΧΗΓΟΣ: Λεωνίδας Κλώντζας
ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ: Μαρία Μετζογιαννάκη (6973363701)