![Πολιτική εκδήλωση με τον Γιώργο Τσίπρα](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/TsiprasGiorgos.jpg?resize=640%2C627&ssl=1)
Η Νομαρχιακή Επιτροπή Λασιθίου και η Οργάνωση Μελών ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ Ιεράπετρας σας προσκαλεί στην ανοικτή πολιτική εκδήλωση που θα γίνει Παρασκευή 02 Φεβρουαρίου 2024 και ώρα 19:00 στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου Ιεράπετρας με ομιλητή τον Γιώργο Τσίπρα μέλος της Κεντρικής Επιτροπής και Διευθυντής της Κ.Ο. του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ, ο οποίος θα αναλύσει τις θέσεις του ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ για την ακρίβεια, το στεγαστικό ζήτημα, το κοινωνικό κράτος.
Με εκτίμηση
Η Ν.Ε. Λασιθίου και Ο.Μ. Ιεράπετρας ΣΥΡΙΖΑ-ΠΣ