![Στο Ρέθυμνο μεταβαίνει ο δήμαρχος Αγίου Νικολάου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/menegakis-manolis.jpg?resize=544%2C306&ssl=1)
Στο Ρέθυμνο, θα μεταβεί αύριο (6/1) , ο Δήμαρχος Αγίου Νικολάου κ. Μανόλης Μενεγάκης, προκειμένου να παραστεί στην δεξίωση που παραθέτει ο Δήμος Ρεθύμνης, με αφορμή την επίσκεψη της προέδρου της Δημοκρατίας κ. Κατερίνας Σακελλαροπούλου, η οποία θα επισκεφτεί την πόλη προκειμένου να παρευρεθεί στην Τελετή Αγιασμού των Υδάτων για τον εορτασμό των Θεοφανίων.
Η επίσκεψη του Δημάρχου, θα πραγματοποιηθεί μετά την Τελετή καθαγιασμού των υδάτων στον Άγιο Νικόλαο.