![Ευχές με μαντινάδες από το ΔΣ του συλλόγου νοσηλευτών ΕΣΥ νομού Λασιθίου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/nosileftes.jpg?resize=640%2C310&ssl=1)
Συνήθως τα απλά πράγματα, η έμπνευση, αποδίδουν ωραία αποτελέσματα. Μέλη του Συλλόγου Νοσηλευτών Λασιθίου, έγραψαν μερικές μαντινάδες με ευχετήριο περιεχόμενο, έστησαν μια κάμερα, φόρεσαν σκούφους και μάσκες και ιδού το αποτέλεσμα:
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Συνήθως τα απλά πράγματα, η έμπνευση, αποδίδουν ωραία αποτελέσματα. Μέλη του Συλλόγου Νοσηλευτών Λασιθίου, έγραψαν μερικές μαντινάδες με ευχετήριο περιεχόμενο, έστησαν μια κάμερα, φόρεσαν σκούφους και μάσκες και ιδού το αποτέλεσμα: