![ΟΕΕ/ΤΑΚ νέα σύνθεση Διοικητικού Συμβουλίου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/FB_IMG_1527615509527-800x600.jpg?resize=640%2C480)
Μετά την υπ’ αριθμόν Μ/35/29.05.2018 συνεδρίαση της Τοπικής Διοίκησης του Περιφερειακού Τμήματος Ανατολικής Κρήτης του Οικονομικού Επιμελητηρίου της Ελλάδας, η νέα σύνθεση του Διοικητικού Συμβουλίου έχει ως εξής:
Πρόεδρος : ΚΑΡΤΕΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
Αντιπρόεδρος : ΑΡΑΚΑΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Γ. Γραμματέας : ΣΙΣΑΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
Οικ. Επόπτρια : ΚΥΠΡΙΩΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
Μέλη : ΜΑΥΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ