![Εργαζόμενοι του Θεραπευτηίου Εργαζόμενοι του Θεραπευτηίου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/therapeft.jpg?resize=200%2C150)
Με τους
εργαζόμενους του
Θεραπευτηρίου Χρονίων Παθήσεων Λασιθίου, συναντήθηκε το μεσημέρι της Μεγάλης Τετάρτης (27/4) η
πρόεδρος του
Ιδρύματος,
Μαρη Μπαλή, για την ανταλλαγή ευχών για το Πάσχα.
Η κυρία Μπαλή, ευχήθηκε σε όλους χρόνια πολλά, υγεία και οικογενειακή ευτυχία, να περάσουν όμορφα τις άγιες τούτες μέρες και στη συνέχεια δόθηκε από ένα πασχαλινό δώρο στον καθέναν.
Οι ευχές αντηλλάγησαν και σε προσωπικό επίπεδο, ανάμεσα στη πρόεδρο και τους εργαζομένους και όσοι σχολούσαν εκείνη την ώρα σχόλασαν, η δε απογευματινή βάρδια ανέλαβε καθήκοντα.
![Προϊσταμένη Νοσηλευετικής με την Πρόεδρο Προϊσταμένη Νοσηλευετικής με την Πρόεδρο](https://i0.wp.com/www.104fm.gr/images/stories/space/therapeft-(4).jpg?resize=200%2C150)
Το Μεγάλο Σάββατο, στις 18:30 το απόγευμα θα γίνει ιδική τελετή Ανάστασης για τους περιθαλπόμενους αλλά και φίλους του ιδρύματος, που θα ήθελαν να την παρακολουθήσουν, στο παρεκλήσι του Θεραπευτηρίου.