Ανακοινώθηκαν την Παρασκευή (23.6) τα αποτελέσματα των εκλογών για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου της Ένωση Αστυνομικών Υπαλλήλων του νομού Λασιθίου. Στο νέο συμβούλιο από τους δεκαπέντε υποψηφίους εξελέγησαν οι εφτά Post Views: 88 Κοινοποιήστε:TwitterFacebookLinkedInTumblrΜου αρέσει αυτό:Like Φόρτωση... Σχετικά Πλοήγηση άρθρων Η συνεδρίαση της ΤΕΔΚ Λασιθίου 23.6 Εκλογές στη Παγκρήτια Τράπεζα 1 2 Από manos Σχετικό Άρθρο Eidiseis Ευπρεπίζοντας τα Μέσα Λακώνια εν μέσω ζέστης Ιούλ 21, 2024 giorgos Eidiseis Ανοικτοί κλιματιζόμενοι χώροι σε Νεάπολη και Άγιο Νικόλαο τη Δευτέρα 22/7 Ιούλ 21, 2024 giorgos Eidiseis Κάλεσμα του Σωκράτη Κεφαλογιάννη προς όλους τους Ανωγειανούς σε μια Κοινωνική Διαβούλευση με θέμα τις παραβατικές συμπεριφορές που ταλανίζουν τα Ανώγεια! Ιούλ 21, 2024 giorgos