![“Ανάβαση Ποτάμων” Ποδηλατικός διασυλλογικός αγώνας](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/5.9.2021-Ανάβαση-Ποτάμων.jpg?resize=543%2C768&ssl=1)
Ο Ποδηλατικός Αγώνας “Ανάβαση Ποτάμων”, θα διεξαχθεί τη Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου, με την συνδιοργάνωση του Ποδηλατικού Ομίλου Νεάπολης Λασιθίου «ΔΡΗΡΟΣ», Ελληνικής Ομοσπονδίας Ποδηλασίας, και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ποτάμων
Δράσι Βρυσών / Ώρα 10:00
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Ο Ποδηλατικός Αγώνας “Ανάβαση Ποτάμων”, θα διεξαχθεί τη Κυριακή 5 Σεπτεμβρίου, με την συνδιοργάνωση του Ποδηλατικού Ομίλου Νεάπολης Λασιθίου «ΔΡΗΡΟΣ», Ελληνικής Ομοσπονδίας Ποδηλασίας, και ο Πολιτιστικός Σύλλογος Ποτάμων
Δράσι Βρυσών / Ώρα 10:00