![Αντιδήμαρχος θετικός στον κορωνοϊό, όλος ο δήμος για rapid test](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/124127095_747772139142818_7543169437043994609_n-1.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Μετά που βρέθηκε Αντιδήμαρχος θετικός στον κορωνοϊό, όλο το προσωπικό του δήμου Αγίου Νικολάου, βρέθηκε στην αίθουσα του ΚΑΠΗ Αγίου Νικολάου, το απόγευμα της Παρασκευής, προφανώς όλοι για rapid test.
Εν αναμονή των αποτελεσμάτων…….
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Μετά που βρέθηκε Αντιδήμαρχος θετικός στον κορωνοϊό, όλο το προσωπικό του δήμου Αγίου Νικολάου, βρέθηκε στην αίθουσα του ΚΑΠΗ Αγίου Νικολάου, το απόγευμα της Παρασκευής, προφανώς όλοι για rapid test.
Εν αναμονή των αποτελεσμάτων…….