![Εργαζόμενοι νοσοκομείου Αγίου Νικολάου έκτακτη γενική συνέλευση](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/7060132.jpg?resize=640%2C462)
Έκτακτη γενική συνέλευση προκαλεί το προεδρείο του Συλλόγου Εργαζομένων Νοσοκομείου Αγίου Νικολάου, μετά τη μεταφορά σε άλλα νοσοκομεία εργαζομένων παρά τη μεγάλη έλλειψη προσωπικού:
Συνάδελφοι-ισσες
επειδή τη στιγμή που στο Νοσοκομείο Αγ Νικολάου απευθύνουμε έκκληση για ανάγκη άμεσης ενίσχυσης με προσωπικό, η ΔΥΠΕ όχι μόνο δεν ανταποκρίνεται αλλά δίνει δεσμεύσεις ότι θα ενισχύσει άλλα Νοσοκομεία με εφημερίες από προσωπικό του ΓΝΑΝ, σας καλούμε σε Έκτακτη Γενική Συνέλευση την Τετάρτη 15/2/17 στις 13.30 στην αίθουσα α ορόφου του ΓΝΑΝ, για να συζητήσουμε την κατάσταση και να δούμε πώς θα αντιδράσουμε.
Για το ΔΣ
Ο πρόεδρος ο Γραμματέας
Γ. Μανουσάκης Κ. Κοκολάκης