Η “αρπαγή της Ευρώπης”, καθ’ οδόν προς Στρασβούργο
Η πόλη του Αγίου Νικολάου, το βράδυ της Πέμπτης (13/10) στη λίμνη, είχε την ευκαιρία να δει για τελευταία φορά και να αποχαιρετήσει το γλυπτό «Αρπαγή της Ευρώπης», που φιλοτέχνησαν οι Αγιονικολιώτες καλλιτέχνες Νίκος και Παντελής Σωτηριάδης και το οποίο ξεκινά το ταξίδι του για την Ευρώπη. Το γλυπτό θα τοποθετηθεί στο προαύλιο του Ευρωπαϊκού … Συνεχίστε να διαβάζετε το Η “αρπαγή της Ευρώπης”, καθ’ οδόν προς Στρασβούργο.
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον σύνδεσμο στον WordPress ιστότοπο για ενσωμάτωση
Αντιγράψτε και επικολλήστε αυτόν τον κώδικα στον ιστότοπό σας για να ενσωματωθεί