![Κλειστές και σήμερα οι σχολικές μονάδες στο οροπέδιο Λασιθίου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/139600679_536670633976025_4962176364293100664_n.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
Όλες οι σχολικές μονάδες του Δήμου Οροπεδίου Λασιθίου και ο Παιδικός Βρεφονηπιακός Σταθμός, θα παραμείνουν κλειστές σήμερα Πέμπτη 21 Ιανουαρίου 2021, με απόφαση του Δημάρχου Γιάννη Στεφανάκη, λόγω παγετού (-1,2°C).
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Όλες οι σχολικές μονάδες του Δήμου Οροπεδίου Λασιθίου και ο Παιδικός Βρεφονηπιακός Σταθμός, θα παραμείνουν κλειστές σήμερα Πέμπτη 21 Ιανουαρίου 2021, με απόφαση του Δημάρχου Γιάννη Στεφανάκη, λόγω παγετού (-1,2°C).