![Ξενάγηση και τιμή στον καθηγητή - ξενοδόχο Παναγιώτη Σπανό](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/1676633798385-1.jpg?resize=640%2C296&ssl=1)
Τον καθηγητή καρδιοχειρουργικής, ξενοδόχο, Παναγιώτη Σπανό, ξενάγησαν το πρωί της Παρασκευής (17/2) στο νοσοκομείο Αγίου Νικολάου, η διοίκηση, ο σύλλογος εργαζομένων και ο σύλλογος φίλων του νοσοκομείου.
Ο κ. Σπανός ξεναγήθηκε στα τμήματα εκείνα του νοσοκομείου που έχει ανακαινίσει, βελτιώσει, με δικές του δαπάνες τα τελευταία χρόνια.
Τον καθηγητή υποδέχτηκαν εκ μέρους της διοίκησης ο διοικητής Μανώλης Ανδρεαδάκης, από τους εργαζόμενους ο πρόεδρος Γιώργος Μανουσάκης και από το σύλλογο φίλων ο πρόεδρος κ. Μετοχιανάκης και μέλη, οι κ.κ. Κουνενάκης, Βάρδας, Μενεγάκης και άλλοι.
Όλοι ευχαρίστησαν τον κ. Παναγιώτη Σπανό για τη συνεχή αρωγή στο νοσοκομείο και του παρέδωσαν αναμνηστική πλακέτα.