![Οι εξελίξεις και επιπτώσεις του ενεργειακού σχεδιασμού του κεφαλαίου στην περιοχή μας](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/Document-page-001-7-566x800.jpg?resize=566%2C800)
Με αφορμή τις πρόσφατες εξελίξεις στον Δήμο Σητείας (Υβριδικό ΤΕΡΝΑ, Ηλιοθερμικό κ.α.) η ΚΟ Σητείας του ΚΚΕ διοργανώνει εκδήλωση την Τετάρτη 11 Δεκεμβρίου 2019 στις 6:30 μ.μ. στο Δημαρχείο Σητείας με θέμα:
“Οι εξελίξεις και επιπτώσεις του ενεργειακού σχεδιασμού του κεφαλαίου στην περιοχή μας – Η πρόταση του ΚΚΕ”.
Κεντρικός Ομιλητής της εκδήλωσης θα είναι ο Ναθαναηλίδης Τάσος, μέλος του Γραφείου Περιοχής Κρήτης του ΚΚΕ. Θα ακουθήσει συζήτηση για ερωτήσεις και παρεμβάσεις των παρευρισκομένων.