![Πολιτιστικός και Φυσιολατρικός Σύλλογος Θρυπτής, ευχαριστήριο](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/ΘΡΥΠΤΗ-ΚΛΗΡΟΣ-1.jpg?resize=640%2C427&ssl=1)
Ο Πολιτιστικός και Φυσιολατρικός Σύλλογος Θρυπτής, ευχαριστεί τον Περιφερειάρχη Κρήτης και ιδιαίτερα τον αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου Γιάννη Ανδρουλάκη για την σύντομη υλοποίηση μέρους της υπόσχεσης του.
Ο πρόεδρος
Γιώργος Χαμηλός
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Ο Πολιτιστικός και Φυσιολατρικός Σύλλογος Θρυπτής, ευχαριστεί τον Περιφερειάρχη Κρήτης και ιδιαίτερα τον αντιπεριφερειάρχη Λασιθίου Γιάννη Ανδρουλάκη για την σύντομη υλοποίηση μέρους της υπόσχεσης του.
Ο πρόεδρος
Γιώργος Χαμηλός