![Όλοι στον Γαργαδώρο για τον Γαργαδώρο](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/28377646_1959374094315625_5496818763871777119_n-800x472.jpg?resize=640%2C378)
Η παραλία του Γαργαδώρου όπως την ξέραμε και την αγαπήσαμε ΠΑΕΙ!!!! Πρέπει όλοι να προσπαθήσουμε να σώσουμε ό,τι μπορούμε!!!! ΌΛΟΙ την Δευτέρα 26/2 στις 16:00 στην παραλία του Γαργαδώρου να διαμαρτυρηθούμε για αυτή την καταστροφή!!!!
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Η παραλία του Γαργαδώρου όπως την ξέραμε και την αγαπήσαμε ΠΑΕΙ!!!! Πρέπει όλοι να προσπαθήσουμε να σώσουμε ό,τι μπορούμε!!!! ΌΛΟΙ την Δευτέρα 26/2 στις 16:00 στην παραλία του Γαργαδώρου να διαμαρτυρηθούμε για αυτή την καταστροφή!!!!