![6ο Φεστιβάλ Μαθητικής Δημιουργίας- Έκφρασης](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/festival.jpg?resize=640%2C426)
Σας προσκαλούμε στην παρουσίαση των Προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων (Αγωγής Υγείας -Περιβαλλοντικής Εκπ/σης – Πολιτιστικών Θεμάτων – Αγωγής Σταδιοδρομίας) & στη Βράβευση Μαθητών/τριών -Σχολικών Μονάδων Σχολικού Έτους 2017-2018.
Παρασκευή 15 Ιουνίου 2018 Άγιος Νικόλαος Αίθουσα ΡΕΞ Ώρα: 10:00 – 14:00
Διοργάνωση:
Διεύθυνση Δευτεροβάθμιας Εκπαίδευσης Ν. Λασιθίου
Γραφείο Σχολικών Δραστηριοτήτων – ΚΕΣΥΠ