![Κοπή της κορδέλας Κοπή της κορδέλας](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/dscn3048.jpg?resize=200%2C150)
Παρέστησαν και χαιρέτιαν, ο Δήμαρχος Χερσονήσου Σπυρος Δανέλλης, ο αντινομάρχης Ηρακλείου Μανόλης Καρβελάκης, εκ μέρους της Κοινω.Πολιτι.Α. Κρήτης, η κ. Αργυρώ Γαλάνη.
Συμμετείχε η χορωδία του ΚΑΗ.
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Παρέστησαν και χαιρέτιαν, ο Δήμαρχος Χερσονήσου Σπυρος Δανέλλης, ο αντινομάρχης Ηρακλείου Μανόλης Καρβελάκης, εκ μέρους της Κοινω.Πολιτι.Α. Κρήτης, η κ. Αργυρώ Γαλάνη.
Συμμετείχε η χορωδία του ΚΑΗ.