![Ο Νομάρχης Λασιθίου με τον Υφυπουργό κ. Καρχιμάκη](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/anastas_karhim.jpg?resize=200%2C267)
Μετά τις συναντήσεις ο Νομάρχης δήλωσε:«Οι συναντήσεις έγιναν σε πολύ καλό και φιλικό κλίμα και η αντιμετώπιση που είχα ήταν πολύ θετική. Πραγματικά ελπίζω ότι θα δοθούν λύσεις στα χρονίζοντα προβλήματα του νομού γρηγορότερα».
Από το Γραφείο Τύπου
News from Crete - Νέα από τη Κρήτη
Μετά τις συναντήσεις ο Νομάρχης δήλωσε:«Οι συναντήσεις έγιναν σε πολύ καλό και φιλικό κλίμα και η αντιμετώπιση που είχα ήταν πολύ θετική. Πραγματικά ελπίζω ότι θα δοθούν λύσεις στα χρονίζοντα προβλήματα του νομού γρηγορότερα».
Από το Γραφείο Τύπου