![O ΑΟΑΝ δίπλα στη προσπάθεια προβολής του τόπου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/μια-πολη-μια-ομαδα-my-Agios-Nikolaos.jpg?resize=640%2C360&ssl=1)
Η Ισχύς εν τη ενώσει στον Άγιο Νικόλαο.
O ΑΟΑΝ Δίπλα στη προσπάθεια προβολής του τόπου.
Το διοικητικό συμβούλιο του ΑΟΑΝ αποφάσισε στα πλαίσια στήριξης της καμπάνιας που διοργανώνει ο σύλλογος εστίασης και διασκέδασης Αγίου Νικολάου για τη προβολή του τόπου μας, να διαφημίσει τη δράση MY AGIOS NIKOLAOS CRETE.
Για το λόγο αυτό θα είναι και ο μοναδικός χορηγός που θα διαφημιστεί στον ρουχισμό της προετοιμασίας και των φιλικών αγώνων ποδοσφαίρου ενόψει της προετοιμασίας για τους αγώνες της Γ Εθνικής.