![Σύνδεσμος Ξενοδόχων Λασιθίου, συγκρότηση σε σώμα](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/xenodoxoi.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Ο πλειοψηφήσας στις εκλογές της 15ης Μαρτίου Γιάννης Προκοπάκης, αναλαμβάνει πρόεδρος στον Σύνδεσμο Ξενοδόχων Λασιθίου ο οποίος επαναδραστηριοποιήθηκε μετά από χρόνια αδράνειας.
Σύνδεσμος Ξενοδόχων Λασιθίου, σύνθεση του νέου διοικητικού συμβουλίου:
- Πρόεδρος: Γιάννης Προκοπάκης
- Α’ αντιπρόεδρος: Τζίνα Μαμιδάκη
- Β’ αντιπρόεδρος: Γιώργος Σπανός
- Γενικός Γραμματέας: Γιώργος Χονδράκης
- Ταμίας: Φώτης Κοκοτός
- Έφορος: Αγάπη Σμπώκου
- Μέλη: Δημήτρης Δάιος και Χάρης Σιγανός
Θα γίνει, σύμφωνα με πληροφορίες μας, προσπάθεια συνεννόησης με της ενώσεις Ξενοδόχων Ιεράπετρας και Σητείας, κάτι που δεν είχε γίνει κατορθωτό στο παρελθόν λόγω διαφορών.