![Ανακοίνωση για τα κτίρια που έχουν υποστεί ζημιές](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/9290290.jpg?resize=640%2C480)
Ο Δήμος Αγίου Νικολάου, ενημερώνει τους κατοίκους της Δημοτικής Κοινότητας Νεάπολης, τα κτίρια των οποίων έχουν υποστεί ζημιές από την έντονη και συνεχιζόμενη βροχόπτωση στην περιοχή (25/2), ότι δύναται να προχωρήσουν στην κατάθεση αιτήσεων, προκειμένου να γίνουν αυτοψίες στα κτίρια ιδιοκτησίας τους.
Οι αιτήσεις διατίθενται από το Γραφείο 16, που βρίσκεται στο ισόγειο του Δήμου Αγίου Νικολάου ( Περιφερειακός δρόμος Ελούντας).