![Δίκτυο υποστήριξης της καινοτομίας στην ΠΡΑΞΗ, εγκαίνια](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ-ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ-ΜΕ-ΙΤΕ-ΔΙΚΤΥΟ-ΠΡΑΞΗ-1-800x600.jpg?resize=640%2C480)
O Πρόεδρος του Ιδρύματος Τεχνολογίας και Έρευνας (ΙΤΕ) Καθ. Νεκτάριος Ταβερναράκης, ο Πρόεδρος της Παγκρήτιας Συνεταιριστικής Τράπεζας κ. Νίκος Μυρτάκης, ο Διευθυντής του Δικτύου ΠΡΑΞΗ κ. Παναγιώτης Καρνιούρας,
σας προσκαλούν στα εγκαίνια του «Δικτύου υποστήριξης της καινοτομίας στην ΠΡΑΞΗ» Δευτέρα 26 Φεβρουαρίου 2018 ώρα 13:00 στο Συνεδριακό Κέντρο της Παγκρήτιας Τράπεζας (Λ. Ικάρου 5, Ηράκλειο).
Στη διάρκεια της εκδήλωσης θα υπογραφεί Σύμφωνο Συνεργασίας μεταξύ ΙΤΕ – Παγκρήτιας Τράπεζας για τη δημιουργία κόμβου υποστήριξης της καινοτόμου μικρομεσαίας επιχειρηματικότητας και της χρηματοδότησης της καινοτομίας.