![Επιτροπή Κυκλοφορίας, βασιλόπιτα και συνεδρίαση](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/1-IMG_20190130_182305026.jpg?resize=640%2C480)
Τη Πρωτοχρονιάτικη πίτα της έκοψε η Επιτροπή Κυκλοφορίας Δήμου Αγίου Νικολάου το βράδυ της Τετάρτης (30/1) στο δημαρχείο. Παρόντα όλα τα μέλη της επιτροπής.
Η πρόεδρος της επιτροπής Αφροδίτη Βαρκαράκη ευχήθηκε καλή χρονιά με όσο το δυνατόν ελάχιστα τροχαία ατυχήματα στους δρόμους του δήμου. Στη συνέχεια κόπηκε η Βασιλόπιτα το φλουρί της οποίας βρήκε ο δήμαρχος Αντώνης Ζερβός ο οποίος βρισκόταν εκείνη την ώρα στο δημαρχείο.
Ακολούθησε κανονικά η συνεδρίαση της επιτροπής με τα θέματα ημερήσιας διάταξης.