![Κατάρτιση – Πιστοποίηση εργαζομένων και αυτοαπασχολούμενων από το Επιμελητήριο Λασιθίου για τη συμμετοχή τους στις διαρθρωτικές αλλαγές της οικονομίας στην Περιφέρεια Κρήτης](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/C160163-1.jpg?resize=640%2C480&ssl=1)
Το ΕΠΙΜΕΛΗΤΗΡΙΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ ως Δικαιούχος του Έργου/Πράξης «Κατάρτιση – Πιστοποίηση εργαζομένων και αυτοαπασχολούμενων από το Επιμελητήριο Λασιθίου για τη συμμετοχή τους στις διαρθρωτικές αλλαγές της οικονομίας στην Περιφέρεια Κρήτης» που έχει ενταχθεί στο πλαίσιο του Ε.Π. ΚΡΗΤΗ 2014-2020 και συγχρηματοδοτείται από το Ευρωπαϊκό Κοινωνικό Ταμείο της Ευρωπαϊκής Ένωσης και εθνικούς πόρους, θα υλοποιήσει προγράμματα κατάρτισης που οδηγούν σε πιστοποίηση.