![ο Περιφερειάρχης Κρήτης με τον Δήμαρχο Αγ. Νικολάου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/1-arnaoutakis_zervos.jpg?resize=640%2C449)
Τα έργα-υποδομές του Δήμου Αγ. Νικολάου που είναι ώριμα και μπορούν να ενταχθούν και να χρηματοδοτηθούν από το ΕΣΠΑ συζητήθηκαν στη συνάντηση που είχε σήμερα ο Περιφερειάρχης Κρήτης Σταύρος Αρναουτάκης με τον Δήμαρχο Αγ. Νικολάου Αντώνη Ζερβό.
Στη συνάντηση στη Περιφέρεια, ο Περιφερειάρχης Κρήτης και ο Δήμαρχος Αγ. Νικολάου εξέτασαν επίσης τις δυνατότητες που υπάρχουν για να συγχρηματοδοτηθούν έργα από την Περιφέρεια και τον Δήμο.