![Ο πρόεδρος του Εργατικού Κέντρου για τη Πρωτομαγιά](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/79346064_2995713500459094_9169764424024588288_o.jpg?resize=640%2C638)
Για την εργατική πρωτομαγιά του 2020, μιαν ιδιαίτερη Πρωτομαγιά μίλησε ο πρόεδρος του Εργατοϋπαλληλικού Κέντρου Λασιθίου Μανόλης Πεπόνης στην εκπομπή Πάμε Αέρα του 104,4 στον Θάνο Κορομπύλια.
ο κ. Πεπόνης αναφέρθηκε στις δυσκολίες που αντιμετωπίζουν και θα αντιμετωπίσουν οι εργαζόμενοι, λόγω της πανδημίας που έπληξε τους πάντες, παγκοσμίως.
Εκατοντάδες χιλιάδες άνθρωποι δεν θα μπορέσουν να τα βγάλουν πέρα, είναι η ώρα της αλληλεγγύης ……
ακούστε όσα είπε ο Μανόλης Πεπόνης: