![παρέμβαση στο Ειρηνοδικείο Ηρακλείου](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/LSP_23-5.jpg?resize=640%2C425)
Τετάρτη 5/11/2014 Ειρηνοδικείο Ηρακλείου… ο πλειστηριασμός τριών βιοτεχνικών κτιρίων και του 1/2 υψηλής κυριότητας κατοικίας από την ALPHA BANK κατέληξαν άγονοι
…. ο μεγάλος αριθμός των πολιτών στο ειρηνοδικείο σήμερα αποδεικνύει ότι όταν ο λαός είναι ενωμένος, πάντα κερδίζει και τις μάχες και τον πόλεμο….Σύνθημα μας : ΤΟ ΕΙΡΗΝΟΔΙΚΕΙΟ ΜΑΣ ΕΝΩΝΕΙ…ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΝΙΚΗΣΟΥΜΕ!
στο Facebook:
https://www.facebook.com/groups/laiki.stasi.pliromon/