το νοσοκομείο Αγίου Νικολάου Η ομάδα Πρωτοβουλίας για τη σύσταση του Συλλόγου Φίλων Νοσοκομείου Αγίου Νικολάου σας προσκαλεί στην πρώτη συνάντηση το Σάββατο 30 Σεπτεμβρίου και ώρα 18:00 στο Επιμελητήριο Λασιθίου. Post Views: 88 Κοινοποιήστε:TwitterFacebookLinkedInTumblrΜου αρέσει αυτό:Like Φόρτωση... Σχετικά Πλοήγηση άρθρων Να αντιμετωπιστούν άμεσα τα σοβαρά και μεγάλα προβλήματα του ΓΝΑΝ Προκαταβολή φόρου και για όσους έκλεισαν την επιχείρηση τους