![φύλλο 86 του περιοδικού οι Μεσελέροι](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/Μεσελέροι_2021φ086_01.jpg?resize=566%2C800&ssl=1)
Κυκλοφόρησε και έφτασε και σε μας το 86ο φύλλο του περιοδικού “οι Μεσελέροι”. Πρόκειται για τρίμηνη έκδοση του εξωραϊστικού και μορφωτικού συλλόγου Μεσελεριανών η Ωλερος. Σε αυτό το τεύχος φιλοξενούνται άρθρα και θέσεις όπως,
Για τους ήρωες του ’21 γράφει ο Μιχάλης Πιτυκάκης, για την επιστήμη πισω από τα εμβόλια η παιδίατρος Ειρήνη Κοντοπόδη – Κωστούκη, Ανεβλήθη επ’ αόριστον του Λευτέρη Αλεξίου, και άλλα πολλά και ενδιαφέροντα.
Για όσους ενδιαφέρονται: 210 8626078 και meseleroi.info@gmail.com