![Παρουσίαση ψηφοδελτίου ΠΑΣΟΚ - ΚΙΝΑΛ Λασιθίου στη Σητεία](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/3-ΜΑΙΟΥ.jpg?resize=640%2C453&ssl=1)
Καλούνται τα μέλη και οι φίλοι του ΠΑΣΟΚ – Κινήματος Αλλαγής Λασιθίου την Τέταρτη 3 Μαΐου 2023 και ώρα 20:00΄ να παραβρεθούν στην παρουσίαση του ψηφοδελτίου και στα εγκαίνια του εκλογικού κέντρου της Νομαρχιακής Επιτροπής & Τοπικής Οργάνωσης Σητείας στην οδό Δημοκρίτου 9 – Σητεία.
Πολιτική ομιλία από τον υποψήφιο στο ψηφοδέλτιο επικρατείας & εκπρόσωπο τύπου Δημήτρη Μαντζο.
ΠΑΣΟΚ-ΚΙΝΗΜΑ ΑΛΛΑΓΗΣ
Νομαρχιακή Επιτροπή Λασιθίου
Τοπική Οργάνωση Δήμου Σητείας