Η έκθεση γίνεται σε συνεργασία με τη φωτογραφική ομάδα, όπως είπε ο πρόεδρος του Πολιτιστικού Οργανισμού Δήμου ΄Αγίου Νικολάου, ο Ιάσωνας Ταβλάς δεν χρειάζεται συστάσεις, έχει στο ενεργητικό του ήδη αρκετές εκθέσεις, όμως η έκπληξη ήρθε από τη Χαρά, η οποία άρπαξε μια μηχανή και μερικά φιλμ και έδωσε τις φωτογραφίες που εκτίθενται στο χώρο.
Όπως είπε αμέσως μετά το Ιάσων Ταβλάς, η Χαρά, έχει μια ζεστή ματιά για το κόσμο, η δική του είναι ψυχρή, χρησιμοποιώντας κυρτούς καθρέπτες, εκμεταλευόμενος τη συγκυρία του φωτός και των θεμάτων.
Δημοτική Πινακοθήκη Αγίου Νικολάου, έως 10 Ιανουαρίου,
11:00 με 14:00 και 18:00 με 21:00