![τριανταφυλλο τριανταφυλλο](https://i0.wp.com/104fm.gr/cms/wp-content/uploads/tenesi01.jpg?resize=200%2C150)
Βοηθός σκηνοθέτη είναι ο Σίμος Τσικιρίκης. Τα σκηνικά ανέλαβε ο Γιάννης Μαιναδάκης, τα κοστούμια η Αρετή Κάτσικα, τους φωτισμούς ο Θάνος Μαραγκάκης και η μουσική είναι των Νίκου Θαλασσινού και Γιάννη Στάγια.
Τα κείμενα και την επιμέλεια του προγράμματος την έχει η Μιρέλλα Κονδυλάκη και πολλοί άλλοι.
Παίζουν οι ηθοποιοί: Γιώργος Σπυριδάκης, Δήμητρα Φωνιαδάκη, Ελπίδα Δροσοφορίδη, Χάρις Ροδουσάκη, Μαριάννα Κατηφόη, Βίκυ Χατζοπούλου, Σοφία Κουνελάκη, Μαρία Αχλαδιανάκη, Μαριλένα Παπανικολάου, Μαρία Γαρεφαλάκη, Μαρία Τσιμιτσάκη, Σούλα Καζαναράκη, Γιώργος Οικονομάκης, Μάνος Καστρίτης, Αρετή Κάτσικα, Μαρία Τσαντάκη, Ντίνα Αναστασοπούλου, Μάνος Σκαρβελάκης, Γιώργος Βιτσεντζάκης, Θεόδουλος Λαγουδάκης.